Sprchové kouty - materiál vaničky

Nesoustřeďte se však jen na výběr rámu, ale zaměřte se i na kvalitu průhledných dílů. Rozhodněte se, zda si vyberete skleněné či plastové. Sklo je kvalitnější, ale i lepší na údržbu, zvlášť když si vyberete sklo ošetřené tak, aby odpuzovalo vodu. Výplně jsou z bezpečnostního skla, takže se nemusíte bát poranění v případě, že by došlo k jeho rozbití.

sprchové kouty

Sprchové kouty se neliší jen svým materiálem, ale i dalšími faktory. Tím nejdůležitějším je tvar. Máme sprchové kouty obdélníkové, čtvercové, čtvrtkruhové či pětiúhelníkové. Jejich rozmanité druhy si můžete prohlédnout na http://www.abc-koupelny.cz/sprchove-kouty.

Materiál vaničky

Mnozí lidé vybírají sprchové vaničky především podle rozměrů, tvaru a hloubky. Neméně důležitým aspektem je materiál sprchových vaniček. Je různý.

Kvalitními, ale i cenově dostupnými jsou keramické vaničky. Jsou tvrdé, pevné a snadno se udržují. Mají také výborné tepelné a izolační vlastnosti. Rozšířené jsou i nerezové vaničky. Chcete-li pozvednout svou koupelnu a vtisknout ji luxusní ráz, volte mramorové vaničky. Při jejich výběru však budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Pokud byste raději co nejvíce ušetřili, vybírejte mezi akrylátovými produkty.

Různé druhy vaniček lišící se materiálem, tvarem či dalšími aspekty najdete zde.

 

Sprchové kouty - materiál vaničky Líbí se mi!

tl_files/diama/DATA/fotky_web/logo_cert.jpg

Od prosince 2004 je naše firma řízena dle podmínek systému řízení jakosti
ISO 9001:2001
 

 

Certifikát jsme obhájili u renomované německé společnosti

 

TOPlist