Pojízdné topení pro venkovní účely

Pojízdné topení pro venkovní účely

Hlavní a primární dominantou procesu vytápění plynem, potažmo využívání této techniky, nejsou pouze vnitřní prostory, ale i venkovní oblasti, kde můžete dosáhnout také tíženého a sálavého tepla. Pořiďte si proto excelentního a výkonného pomocníka pro zemědělství, zahradničení, na stavby nebo do sklepů. Nástroj, který Vám zabezpečí teplé a příjemné pracovní či relaxační prostředí.

Efektivní vytápění plynem Vám může kromě těchto předpokladů přinést také ekonomický zdroj tepla. Volte proto osvědčenou kvalitu a především mobilní řešení, jež disponuje daleko více možnostmi.

Vytápění plynem na nejrůznějších stavbách nebo v průmyslových halách patří ke stále využívanější metodě tvorby tepla. Poměrně efektivní spotřeba plynu je často mísena s mobilností daného topného prvku. V tomto případě máme na mysli propanbutanová topidla, která jsou kromě koleček vybavena také madlem a robustním krytem, jež se stará o bezpečnost a ochranu celého zařízení.

Co lze očekávat od mobilního vytápění plynem

Kromě všestranné mobilnosti a výtečné pevnosti výrobků je to také plynulá regulovatelnost plamene, kterou v dané místnosti můžete zvyšovat nebo snižovat teplotu dle potřeb. Zajímavostí je praktický bodový ohřev, který se může postarat o intenzivní a výrazné teplo působící daným směrem. Přední, topící část je navíc vybavena ochranným krytem, který zamezí jakémukoliv popálení a podobným problémům. Vhodnou volbou výrobce, respektive značky plynového topidla, docílíte i precizního zpracování, bezporuchovosti a levného provozu.

Pojízdné topení pro venkovní účely Líbí se mi!

tl_files/diama/DATA/fotky_web/logo_cert.jpg

Od prosince 2004 je naše firma řízena dle podmínek systému řízení jakosti
ISO 9001:2001
 

 

Certifikát jsme obhájili u renomované německé společnosti

 

TOPlist