Oploťte si pozemek betonový plotem

O betonových plotech

Betonové ploty představují jeden ze základních druhů plotů. Volí je lidé, kteří od svého plotu vyžadují dlouhou životnost a maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům. Obě tyto vlastnosti betonové ploty přinášejí, a to při ceně, která vás potěší.

Dnešní betonové ploty jsou designově pěkné a zajímavé. Mají zdobení rozmanitými reliéfy a je možné přetřít je fasádovou barvou.

Bydlíte blízko silnice? Betonový plot bude pro vás ideální izolací vůči hluku. Celkově tvoří dokonalé a bezpečné oddělení vašeho pozemku od okolí.

Jaký plot si vyberete?

Chystáte se oplotit váš dům či jiné stavení nebo pozemek? Nejdříve se musíte rozhodnout, jaký plot si pro tyto účely vyberete. Obecně rozlišujeme ploty drátěné, kombinované, dřevěné, zděné, betonové ploty a zajímavé jsou i živé ploty.

Při výběru vhodné plotu je nutné vzít v potaz mnohé skutečnosti. Jaký plot by designově nejlépe splynul s vaší nemovitostí? Má být plot i protihlukový? Hodláte mu věnovat čas na pravidelnou údržbu, nebo chcete bezúdržbový plot? A jak dlouhou dobu by měl plot vydržet? Poté, co si odpovíte na všechny tyto otázky, se lépe rozhodnete, který plot bude pro vás

Oploťte si pozemek betonový plotem Líbí se mi!

tl_files/diama/DATA/fotky_web/logo_cert.jpg

Od prosince 2004 je naše firma řízena dle podmínek systému řízení jakosti
ISO 9001:2001
 

 

Certifikát jsme obhájili u renomované německé společnosti

 

TOPlist