Betonové ploty za příjemnou cenu

O betonových plotech

Betonové ploty jsou vhodným řešení pro oplocení rodinných domů, ale i dalších objektů či pozemků.

Oblíbené jsou i další druhy plotů, ale lidé velmi často volí právě betonové ploty pro jejich četné výhody. Necháte-li si zhotovit betonový plot, vydrží vám až 50 let. Je velmi odolný a stabilní. V případě, že už ho nebudete chtít, nebo si budete přát jeho přemístění, je snadno rozebratelný. O betonový plot nemusíte složitě pečovat. Stačí ho jednou za čas přetřít barvou. Nelíbí se vám šedá barva? Betonové ploty se dnes vyrábějí v různých designech. Můžete si vybrat reliéf i barvu, která se vám bude nejvíce hodit k vašemu pozemku. Betonové ploty vás také příjemně překvapí svou cenou.

Proč volit betonové ploty od nás?

Na trhu najdete více společností nabízející betonové ploty. Proto si jistě kladete otázku, proč volit naší firmu.

Důvodů je hned několik. Především dodáváme ploty od českých prověřených firem, které mají na trhu mnohé reference, což je známkou jejich kvality. Námi dodávané ploty mají sítě a pruty z kvalitní betonářské oceli, takže jsou velmi pevné a stabilní. Vyberete si také z různých designů sloupů podle toho, co se vám bude nejvíce líbit, či podle toho, co se bude designově hodit k vašemu objektu. Nabízíme vám i výběr z různých fasádových barev plotů. Potěší vás i příznivé ceny a snadná a efektivní komunikace s naší firmou.

Zaujaly vás betonové ploty? Oslovte naši společnost sídlící v Třemošnici v okrese Chrudimi. S našimi ploty budete spokojeni.

Betonové ploty za příjemnou cenu Líbí se mi!

tl_files/diama/DATA/fotky_web/logo_cert.jpg

Od prosince 2004 je naše firma řízena dle podmínek systému řízení jakosti
ISO 9001:2001
 

 

Certifikát jsme obhájili u renomované německé společnosti

 

TOPlist